Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Žurnālistu prognožu konkurss: arī šogad vairums liek uz ''RFS''

Žurnālistu prognožu konkurss: arī šogad vairums liek uz ''RFS''

09/03/2019

Biedrība ''Latvijas Futbola Virslīga'' turpina aizsākto pirmssesezonas tradīciju - žurnālistu prognožu konkursu par šīs sezonas komandas vietu sadalījumu. Dažādās prognozes liecina, ka futbola līdzjutējus sagaida, iespējams, pēdējās desmitgades neprognozējamākā sezona, turklāt čempions atkal varētu būt cits. Vai šoreiz RFS?

Tā šobrīd uzskata 13 no 20 Latvijas sporta žurnālistiem, kas dalījās ar savu pirmssezonas prognozi. Četri mediju pārstāvji liek uz to, ka esošā čempione ''Riga FC'' savu titulu spēs aizstāvēt, savukārt vēl pa reizei visaugstākās izredzes tiek vērtētas ''Ventspilij'', ''Liepājai'' un ... ''Jelgavai''. Kā vienmēr, liela nevienozīmība valda tabulas vidusdaļā, taču arī šoreiz izteiktais trešais ešelons jeb FK ''Metta'', ''Valmiera Glass ViA'' un BFC ''Daugavpils'' žurnālistu vērtējumā sarūpēs lielu intrigu arī tabulas lejasgalā, jo šo trīs komandu vietu sadalījums ir visdažādākais. Aprēķinot vidējo prognozi, tad tieši Latgales klubam tiek prognozētas pārspēles par vietas saglabāšanu, taču pozitīvi visiem esošajiem dalībniekiem, ka neviens no klubiem automātiski vietu Virslīgā nezaudēs.

Aizvadītajā gadā labākā žurnālista-prognozētāja godā ierindojās Anatolijs Kreipāns, kurš, starp citu, kā vienīgais no visiem pērn prognozēja ''Riga FC'' uzvaru. Arī šogad Kreipāna viedoklis atšķiras no visiem - viņš kā vienīgais paredz čempiones titula atgriešanu ''Ventspils'' klubam. 

Jaunā Optibet Virslīgas sezona startēs jau šodien, kad ar cīnu plkst. 13.00 Jelgavā kā pirmās savā starpā tiksies ''Jelgava'' un ''Riga FC''. Mača tiešraide būs vērojama Best4Sport TV un optibetvirsliga.lv. 


Foto: Nora Krevņeva Baibakova

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com