Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Visprecīzāk aizvadītās sezonas komandu vietu sadalījumu prognozē Anatolijs Kreipāns

Visprecīzāk aizvadītās sezonas komandu vietu sadalījumu prognozē Anatolijs Kreipāns

20/12/2018

Biedrība Latvijas Futbola Virslīga jau 6. sezonu organizē Latvijas futbola žurnālistu prognožu konkursu, kura ietvaros pirms sezonas sākuma mediju pārstāvji izteica savu prognozi par SynotTip Virslīgas klubu vietu sadalījumu. Šajā sezonā visprecīzāko prognozi izteica Radio SWH un Sporta Avīzes žurnālists Anatolijs Kreipāns, kurš aizvadītajā sezonā bija arī viens no Virslīgas spēļu komentētājiem kanālā Best4Sport TV.

Mediju pārstāvji pirms sezonas čempionu godā visbiežāk piesauca RFS, kas, kā zināms, pēc lieliskā sezonas starta tomēr nespēja noturēt līderpozīcijas, izskaņā finišējot 3. vietā, tiesa, gana augstu (1./2. vieta) tika vērtētas arī FK Liepāja/Mogo izredzes, kas arīdzan nepiepildījās - vien 4. vieta. Tāpat zīmīgi, ka čempionus Riga FC pirmajā vietā redzēja vien viens žurnālists... Anatolijs Kreipāns! Citu amata brāļu vidējā prognoze rīdziniekiem bija starp 3. un 5. vietu, protams, dažiem ambiciozo klubu ierindojot arī 2. pozīcijā. Arī šajā gadā visvieglāk šķiet prognozējams bija tabulas lejas gals, jo FK Jelgava, FK Metta/Latvijas Universitāte un Valmiera Glass ViA ieņemtās vietas (attiecīgi 6., 7. un 8. vieta) sakrita ar žurnālistu vidējo prognozi. 

Labākais prognozētājs tika noteikts primāri pēc mazākās prognožu summas nobīdes, kas šoreiz sakrita diviem žurnālistiem - bez Anatolija Kreipāna vien 6 vietu nobīde bija arī DELFI sporta redaktoram Uldim Strautmanim. Uzvarētāja noteikšana sekoja jau pie otrā kritērija, proti, precīzāk jaunos čempionus prognozēja tieši Kreipāns!

Anatolijs Kreipāns kā prognožu konkursa uzvarētājs saņemts veicinājuma balvu no biedrības Latvijas Futbola Virslīga.

 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com