Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Virslīgas klubu sapulcē diskutē par aktuālo un uzklausa ''Eiropas līgu'' pārstāvi

Virslīgas klubu sapulcē diskutē par aktuālo un uzklausa ''Eiropas līgu'' pārstāvi

02/07/2019

Otrdien, 2. jūlijā viesnīcā ''Mercure'', Rīgā risinājās Optibet Virslīgas klubu pārstāvju sapulce, kuras ietvaros ''Eiropas līgas'' (the European Leagues) ģenerālsekretāra vietnieks Alberto Kolombo informēja par UEFA klubu sacensību plānotajām izmaiņām un to iespējamo ietekmi uz Latvijas klubiem.

Alberto Kolombo Baltijas vizītes ietvaros otrdien viesojās Rīgā, lai Latvijas spēcīgākā futbola čempionāta klubu pārstāvjiem detalizēti skaidrotu UEFA plānoto izmaiņu ietekmi 2021.-2024. gadu sezonu ciklam, kā arī prezentēja ''Eiropas līgu'' organizācijas piedāvājumu tam seokojošo pilnveidojumu veikšanai, ko būtu iespējams realizēt sākot jau no 2024. gada sezonas.

Tāpat klubu sapulces ietvaros biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' vadība prezentēja šīs sezonas pirmās daļas analīzi, tai skaitā finanšu pārskatu un dažāda veida statistiku kā spēļu televīzijas translāciju skatījumi, mājaslapas apmeklētība un sociālo tīklu sasniegtie rādītāji.

Sapulces noslēgumā klubu pārstāvji vienojās, ka tuvākajā laikā nepieciešams sasaukt biedru kopsapulci, lai vienotos par biedrības kopīgu viedokli dažāda veida aktuālajos jautājumos, tai skaitā par nākošā gada čempionātu. 

Sīkāka informācija par minēto 'Eiropas līgas’’ pārstāvja vizīti un tajā iztirzāto sekos nedēļas otrajā pusē.

FOTO


Foto: Sanita Sparāne

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com