Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Virslīgas biedru kopsapulcē vienojas par gaidāmās sezonas spēļu kalendāra konceptu un uzņem jaunu biedru

Virslīgas biedru kopsapulcē vienojas par gaidāmās sezonas spēļu kalendāra konceptu un uzņem jaunu biedru

08/12/2018

Piektdien, 7. decembrī Rīgā risinājās biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' biedru kopsapulce, kuras darba kārtībā tika pārrunāti dažādi ar gaidāmo sezonu saistīti jautājumi.

Kopsapulcē piedalījās visu astoņu klubu pārstāvji, kā arī Latvijas Futbola federācijas sporta direktors Dainis Kazakevičs, kurš sapulces ievadā klātesošajiem skaidroja LFF pēdējā nedēļu ietvaros pieņemto lēmumu pamatojumu, kas saistās ar leģionāru limita jautājumu un virslīgas paplašināšanos. Tāpat Kazakevičs sniedza atbildes uz biedru interesējošajiem jautājumiem, tai skaitā skaidrojot gaidāmās sezonas U-21 čempionāta sastāvu komplektācijas ierobežojumus. LFF pārstāvis informēja, ka 1. līgas klubi nelabprāt atbalsta ieceri apvienot dublieru un 1. līgas čempionātus.

Sapulces turpinājumā LFV izpilddirektors Ainārs Dakša prezentēja provizoriskā 2019. gada virslīgas čempionāta kalendāra konceptu, argumentējot tā sastādīšanas posmā vērā ņemtos apstākļus. Biedri bez iebildumiem pieņēmato zināšanai un apstiprināja, ka 2019. gada sezonas kalendārs var tikt veidots pēc prezentētā principa. Tāpat tika nolemts, ka gaidāmā gada ievadā tiks organizēta atsevišķa kopsapulce jau detalizētākai kalendāra sastādīšanai.

Kopsapulces beigu daļā tika aktualizēti vairāki jautājumi, tai skaitā FK ''Metta/LU'' lūgums biedriem atbalstīt kluba iesniegumu Latvijas Futbola federācijai, kas paredz nepamatoto pārspēļu organizēšanā ieguldīto līdzekļu kompensēšanu no LFF līdzekļiem. Tāpat tika aktualizēts jautājums par valdes locekļa Romāna Lajuka atcelšanu no amata, taču šis jautājums tiks iekļauts darba kārtībā gaidāmajā kopsapulcē.

Kopsapulcē piedalījās arī BFC ''Daugavpils’’ pārstāvis Nauris Mackevičs, un kā noslēdzošais darba kārtības punkts tika izskatīts BFC''Daugavpils” iesniegums par tās uzņemšanu biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' biedra statusā. Ar vienbalsīgu esošo biedru balsojumu (8-0) BFC ,,Daugavpils’’ tika uzņemts LFV biedra statusā.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com