Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Šodien tiks dots starts Optibet Virslīgas jaunajai sezonai

Šodien tiks dots starts Optibet Virslīgas jaunajai sezonai

09/03/2019

Ar spēli plkst. 13.00 Jelgavā starts tiks dots Optibet Virslīgas 2019. gada čempionātam, kā pirmajiem cīņā dototies ''Jelgavas'' un ''Riga FC''  komandām. Šosezon virslīgas spēļu tiešraides būs vērojamas gan Best4Sport TV kanālos, gan mūsu mājaslapā www.optibetvirsliga.lv.

2018. gada čempione un Latvijas kausa ieguvēja jauno sezonu sāks ar cīņu Jelgavā, kur savukārt mājinieku kubs FK ''Jelgava'' aizvadīs pirmo oficiālo spēli savā jaunajā treniņbāzes laukumā. Kā novērots, ''Jelgava'' starpsezonā veica būtiskas sastāva izmaiņas un sagaidāms, ka Mariana Pahara vadītā komanda šogad atgriezīs augstākas ambīcijas cīņā par medaļām. Mača sākums plkst. 13.00.

13.00 FK Jelgava - Riga FC

Divas stundas vēlāk, plkst. 15.00 atgriešanās spēli Virslīgā aizvadīs BFC ''Daugavpils'', kas jau 1. mačā savā laukumā uzņems vienu no tiešākajām konkurentēm cīņā par augstāku vietu tabulā FK ''Metta''. Daugavpiliešu sastāvs starpsezonā piedzīvoja lielas izmaiņas, piesaistot vairākus augstāka līmeņa spēlētājus. Vai ar to pietiks, lai būtu konkurētspējīgi Virlsīgā? To rādīs jau pirmie mači. Arī šīs spēles tiešraide Best4Sport TV (kanālā Extra) un mūsu mājaslapā!

15.00 BFC Daugavpils - FK Metta


Foto: Zigismunds Zālmanis

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com