Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Sezonas labākie Virslīgā: spēlētājs Roberts Ozols un treneris Viktors Skripņiks

Sezonas labākie Virslīgā: spēlētājs Roberts Ozols un treneris Viktors Skripņiks

19/12/2018

Trešdien, 19. decembrī, VEF Kultūras pilī risinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakars, kurā tika noskaidroti sezonas labākie Latvijas futbolā, tai skaitā Virslīgā.

Šī gada Virslīgas čempionāta labākā spēlētāja titulu ieguva Roberts Ozols no Riga FC, kurš šo godu izpelnījies pirmoreiz, savukārt sezonas labākā trenera balvu ieguva arīdzan Riga FC pārstāvis Viktors Skripņiks.

Tāpat tika noskaidrots, ka piekto reizi karjerā un otro gadu pēc kārtas par labāko tiesnesi nosaukts Andris Treimanis, kamēr labākā tiesneša asistenta godā jau desmito gadu pēc kārtas celts Haralds Gudermanis

LFF Laureātu vakarā tika noskaidroti arī gada skaistākie vārti Latvijas futbolā un Latvijas futbola gada foto, bet īpašas atzinības balvas saņēma FK Liepāja/Mogo (Fanu klase – labākais bērnu piesaistes projekts), RH3 fonda organizētā labdarības spēle (labākais sociālais projekts), Valmiera Glass ViA (kampaņa par Gata Kalniņa atgriešanos Valmierā – par tēla veicināšanu) un FS Metta (labākais digitālais saturs Virslīgas un Sieviešu futbola 1. līgas komandu atspoguļošanā).

Vakara gaitā uz skatuves īpaši emocionālā mirklī tika sumināti šogad punktu savām profesionālajām gaitām pielikušie Jurijs Žigajevs un Kristaps Grebis.


LFV/LFF Foto: Zigismunds Zālmanis

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com