Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Sākot no aprīļa noslēguma Optibet Virslīga būs vērojama arī LTV7 un Sportacentrs.com TV

Sākot no aprīļa noslēguma Optibet Virslīga būs vērojama arī LTV7 un Sportacentrs.com TV

09/04/2019

Biedrība ,,Latvijas Futbola Virslīga’’, turpinot spēļu TV tiešraižu pieejamības attīstību, panākusi vienošanos par kopumā 27 Optibet Virslīgas spēļu demonstrēšanu Latvijas televīzijas 7. kanālā (LTV7), kā arī vairāk kā 30 spēļu translēšanu Sportacentrs.com TV. Tāpat nemainīgi arī turpmāk katrā spēļu kārtā viens mačs būs vērojams Best4Sport TV pamatkanalā.

Aprīlī Optibet Virslīgas čempionāta spēles kļūs vēl pieejamākas TV skatītājiem. Sākot ar 5.kārtu, virslīgas translācijas atgriezīsies kanālā Sportacentrs.com TV, kurā turpmāk tiks pārraidīta katras kārtas viena spēle, savukārt sākot ar 9. kārtu, kas startēs 28. aprīlī, Optibet Virslīga atgriezīsies arī LTV7, turpmāk pārraidot katras kārtas vienu spēli. Tādējādi pēc neliela pārrejas posma maijā Optibet Virslīgas spēļu translācijas ik nedēļu tiks nodrošinātas trijos TV kanālos: LTV7, Best4sportTV un Sportacentrs.com TV. Tāpat nemainīgi viena spēle katrā kārtā tiks pārraidīta kādā no kanāliem Best4sportTV Extra vai Best4sportTV 2, kas ir brīvi un bezmaksas pieejami Shortcut.lv.

Ainārs Dakša, biedrības ‘’Latvijas Futbola Virslīga’’ izpilddirektors: ,,Mēs esam pateicīgi Best4sportTV, ka sarunu rezultātā mums ir radusies iespēja katras kārtas vēldivas spēles turpmāk rādīt “klasiskajos” TV kanālos. Turpmāk, virslīgas spēles pārraidot dažādos kanālos, mēs ceram uz pozitīvu konkurenci kanālu starpā, kā rezultāta noteikti iegūs līdzjutēji. Tāpat mēs ceram, ka, dažādojot TV piedāvājumu, kopumā tiks vairota Optibet Virslīgas atpazīstamība un tā rezultēsies netikai ar televīzijas auditorijas pieaaugumu, bet tā arī veicinās līdzjutēju skaita pieaugumu stadionos.”

Informācija par trasnlāciju grafiku būs pieejama Optibet Virslīgas mājaslapā www.optibetvirsliga.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Optibet Virslīga | 5. kārtas TV saraksts
FK Spartaks – FK Jelgava (9. aprīlis, 17.00) Best4Sport TV Extra (Shortcut.lv)
FK Liepāja – FK Metta (9. aprīlis, 19.00) Sportacentrs.com TV 
FK Ventspils – BFC Daugavpils (10. aprīlis 17.00) Best4sport TV
Valmiera Glass ViA – RFS (10. aprīlis, 18.00) Best4sport TV  Extra (Shortcut.lv)

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com