Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ RFS pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti pret Krievijas pirmās līgas komandu ''Tyumen''

02/02/2019

RFS setdien, 2. februārī pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 pret Krievijas pirmās līgas komandu „Tyumen”, informē klubs.

Pirmos vārtus RFS labā guva Tomašs Malecs, slovāku uzbrucējs, kurš pērn pāstāvēja Vilņas ''Žalgiri'', savukārt 70. minūtē Roberts Savaļnieks ar precīzu sitienu panāca izlīdzinājumu 2:2, kā arī mačs noslēdzās. Jāpiebilst, ka spēle norisinājās Kiprā, kur RFS aizvada savu treniņnometni un pēc trim dienām tiksies ar Serbijas komandu „Cukaricki”.

Tomašs Malecs: „Esmu laimīgs, ka man atkal izdevās gūt vārtus, bet pirmajā vietā tomēr ir komandas rezultāts. Esmu komandā jau divas nedēļas un man šķiet, ka komandas biedri jau jūt, kur vajag uzcentrēt/piespēlēt, lai es tiktu pie bumbas. Ar katru dienu mēs viens otru iepazīstam arvien labāk un labāk un man šķiet, ka mums veidojas ļoti laba komanda.”

RFS – Tyumen (Krievija) 2:2 (1:2)
Vārti: Malecs 24`, Savaļnieks 70` - Godrjušenko 10`, Gluhovs 22`
RFS sākumsastāvs: D.Grigorjevs, V.Isajevs, V.Jagodinskis, A.Solovjovs, V.Sorokins, T.Seto, A.Fertovs, D.Indrāns, M.Toniševs,T.Malecs, M.Marusičs