Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts Kazačoks, treneris – Širmelis

Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts Kazačoks, treneris – Širmelis

12/08/2016

Žurnālistu balsojumā par šīs SynotTip Virslīgas sezonas jūlija labāko spēlētāju atzīts FK ''Jūrmalas Spartaks'' pussargs Jevgeņijs Kazačoks, kurš bija labākā godā arī pirms mēneša, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņem Saulius Širmelis (FK Jelgava).

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola virslīga” nedēļas sākumā izvirzīja 5 kandidātus SynotTip futbola Virslīgas jūlija labākā spēlētāja balvai no Sportland. Starp tiem bija divi FK ''Jelgava'' futbolisti Boriss Bogdaškins un Rynotaro Nakano, kā arī ''Liepājas'' uzbrucējs Vladimirs Kamešs, ''Spartaka'' pussargs Jevgeņijs Kazačoks un Eduards Tīdenbergs no FK ''Ventspils''. Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu saņems 1.apļa un 2.apļa labākais jaunais spēlētājs, kā arī aizvadītā mēneša labākais spēlētājs Jevgeņijs Kazačoks.

Saistībā ar startiem Eirokausos SynotTip Virslīgā tika aizvadītas salīdzinoši mazāk spēļu kārtas kā citos mēnešos. Jūrmalnieki jūlija ietvaros aizvadīja trīs SynotTip Virslīgas spēles, kā arī divas Eiropas līgas 1.kārtas kvalifikācijas cīņas pret Minskas ''Dinamo''. Runājot par Virslīgu, tad 10.jūlijā ''Spartaks'' ar 1:0 uzveica Riga FC, vienīgos vārtus gūstot tieši Kazačokam, savukārt 24.jūlija vakarā ar 3:4 aizraujošā cīņā tika atzīts FK Liepāja pārākums. Arī šajā spēlē šīs dienas jubilārs guva vārtus, tomēr komandas uzvarai tas nelīdzēja. Mēnesi gan kopvērtējuma līderi spēja noslēgt labvēlīgi - ar 4:1 tika pārspēta BFC Daugavpils.

FK Jelgava, kuru kopš jūnija ievada vada lietuviešu speciālists Saulius Širmelis, vērtējama kā šī gada Eirokausu veiksminiece, jo tika sasniegta Eiropas līgas kvalifikācijas 3.kārta (aizvadītas 6 cīņas ar citu Eiropas valstu vadošajiem klubiem), kā arī SynotTIp Virslīgas ietvaros abos mačos pret FS METTA/Latvijas Universitāte un RFS tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras ar identisku rezultātu 2:0. Jelgavnieku panākumi starptautiskajā līmenī ievērojami cēluši Latvijas futbola prestižu un raisījuši papildus ažiotāžu par futbolu, kam lielā mērā jāpateicas komandas galvenajam trenerim un viņa ieguldītajam darbam.

Kā minēts, balsojumā par mēneša labāko spēlētāju piedalījās arī futbola līdzjutēji, kuriem bija iespēja nobalsot par vienu vai vairākiem kandidātiem vietnē facebook.com/futbolavirsliga. Šoreiz futbola līdzjutēju balsojumā vislielāko atbalstu guva FK Liepāja uzbrucējs Vladimirs Kamešs (181 balsis), aiz sevis atstājot Borisu Bogdaškinu (144 balsis), Ryotaro Nakamo (137 balsis), kā arī Jevgeņiju Kazačoku un Eduardu Tīdenbergu. Līdz ar to minētie futbolisti kopējam balsojumam saņem attiecīgi 3, 2 un 1 punktu.

Mēneša labākie Jevgņijs Kazačoks un Sulius Širmelis tiks sveikti ar piemiņas balvu un dāvanu no sporta preču veikala Sportland. Abi izcilnieki balvas saņems jau sestdien, kad abu pārstāvētie klubi Slokas stadionā aizvadīs savstarpēju spēli.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Balsojuma rezultāti


FOTO: Māris Greidāns/Raitis Supe

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com