Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Futbola Virslīga prezentē jauno vizuālo identitāti

Futbola Virslīga prezentē jauno vizuālo identitāti

06/03/2019

Trešdien, 6. martā viesnīcā ''Pullman'' risinājās tradicionālais Virslīgas čempionāta prezentācijas pasākums, kura ietvaros viens no galvenajiem notikumiem bija jaunās vizuālās identitātes prezentācija. 

Pasākuma ietvaros par darbu pie Virslīgas jaunās vizuālās identitātes izstrādes stāstīja dizaina aģentūras ''Brandbox'' radošais direktors Ēriks Šulcs, kurš uzsvēra, ka pēdējā mēneša laikā darbs pie futbola Virslīgas zīmola jaunās vizuālās daļas tika veikts ļoti atbildīgi. ''Mums ir pieredze ar sporta organizāciju zīmolu izstrādi, tai skaitā esam veidojuši Latvijas Hokeja federācijas logo.''

''Brandbox'' radošais direktors ar uzskatāmiem piemēriem skaidroja Virslīgas jaunā logo tapšanas pamatojumu. ''Visam pamatā logotips tika veidots ap burtu V, kas šajā gadījumā simbolizē Virslīgu, kā arī emocionālu piedevu nodrošina uzvaras simbols ''victory''. Sportā, īpaši futbolā vairumam klubu logotipa pamatu veido vairogs, kas formas ziņā kā neredzams pamats neiztrūkst arī šeit, kā arī paša futbolista integrēšana arī mums bija svrīgs logotipa izsrādes papildinājums,'' stāsta Ēriks Šulcs.

Runājot par krāsām, neskatoties uz to, ka logo salikumā ir iekļautas arī Latvijas karoga proporcijas, tiek minēts, ka tradicionālās krāsas nav izmantotas apzināti. ''Logotips un vizuālā identitāte kopumā ir plānota lietot daudzkrāsaini, kas paver plašas iespējas dažādu veidu pielietojumam.''

Virslīgas jaunā vizuālā identitāte būs spēkā sākot ar 2019. gada sezonu, organizācijai un klubiem tie sākot izmantot uzreiz pēc tās prezentācijas. Līdz ar to jau pavisam drīz Latvijas futbola Virslīgas mājaslapa www.optibetvirsliga.lv drīzumā iegūs jaunu vizuālo izskatu.

Vizuālās identitātes prezentācija sākot no 12. minūtes

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com