Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Fantasy Optibet Virslīga: jauna izklaide futbola līdzjutējiem!

Fantasy Optibet Virslīga: jauna izklaide futbola līdzjutējiem!

13/03/2019

Biedrība ''Latvijas Futbola Virslīga'' sadarbībā ar kompāniju ''Fan Arena'' līdzjutējiem piedāvā lielisku iespēju pašiem iejusties komandu menedžeru ādā, piedaloties fantāzijas spēlē jeb ''Fantasy game''. Kas tas ir un kā piedalīties? Lasi un uzzini!

Pēdējos gados fantāzijas sports no ASV ieceļojis arī Eiropas sportā, kļūstot par ikdienas fanu pieredzes sastāvdaļu futbolā, basketbolā, hokejā un citos sporta veidos. Pēdējos gados Anglijas Premjerlīgas Fantasy spēle ir labi zināma vairākumam futbola līdzjutēju. Šim piemēram sekojušas futbola līgas Skandināvijā (Zviedrija, Norvēģija, Dānija) un cituviet Eiropā (Portugāle, Polija, Austrija). Vietējā čempionāta fantāzijas spēli jau vairākas sezonas futbola līdzjutēji spēlē kaimiņos Igaunijā, bet šogad visas sezonas garumā to varēsim izbaudīt arī Latvijā!

''Latvijas Futbola Virslīga'' sadarbībā ar ''Fan Arena'' radījusi aizraujošu platformu Latvijas futbola līdzjutējiem. Fantasy Optibet Virslīga piedāvā jaunus ieskatus Virslīgas ikdienā, palīdz labāk iepazīt futbolistus, kā arī sniedz iespēju nodemonstrēt savas zināšanas par vietējo čempionātu un sacensties ar draugiem, kolēģiem, ģimeni vai citiem futbola faniem. Fantasy dalībniekiem jākomplektē sastāvs un jāizvēlas 15 Virslīgas futbolistis (11 pamatsastāvā, 4 rezervē). Kas pats interesantākais, virtuālās komandas iegūto punktu skaits būs atkarīgs no izvēlēto futbolistu reālā snieguma Optibet Virslīgas spēlēs, proti, vārti, rezultatīvas piespēles, nospēlētas 60+ minūtes, atvairīts 11 metru soda sitiens, sausā spēle un citas darbības atnesīs jums punktus, kas būs kā salīdzinošais faktors cīņā ar citiem Fantasy spēlētājiem. Nodemonstrējiet savas zināšanas un izvēlaties sabalansētu sastāvu!

Fantasy Optibet Virslīga kopvērtējuma labākie tiks apbalvoti ar veicinājuma balvām, taču arī tie, kas savas komandas vēl nav paguvuši izveidot, neko nav nokavējuši. Pirmās divas spēļu kārtas tiek aizvadītas testa režīmā, ļaujot spēles dalībniekiem iepazīties ar futbolistiem un spēles noteikumiem, bet sākot jau ar 3. kārtu tiks uzsākta cīņa Fantasy Optibet Virslīgas galvenajā ieskaitē. Līdz 30. martam (plkt. 15.00) būs iespējams brīvi veikt spēlētāju maiņas, bet pēc oficiālā Fantasy Optibet Virslīgas starta katrā spēļu kārtā spēles dalībnieki varēs veikt vienu brīvo transfēru. Ar spēles ierobežojumiem un punktu sistēmu iespējams iepazīties noteikumu sadaļā. Marta gaitā informēsim līdzjutējus par balvām, ko iegūs labākie Fantasy spēlētāji sezonas galvenajā ieskaitē. Tāpat pārsteiguma balvas saņems arī katras kārtas pirmo vietu ieguvēji. Visas sezonas gaitā fani var izveidot arī savus mini čempionātus - uzaicini savu kaimiņu, labākos draugus, komandas biedrus!

Esi aktīvs, iesaisties!


 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com