FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' sezonu sāk ar drošu uzvaru pār ''Daugavpili''

''Valmiera Glass ViA'' sezonu sāk ar drošu uzvaru pār ''Daugavpili''

17/03/2019

Svētdien, 17. martā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā Valmierā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 2. kārtas centrālā spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass ViA'' un ''Daugavpils''. Drošu uzvaru ar 2:0 (1:0) izcīnīja valmierieši, tādā veidā pēc 2. kārtām kļūstot par vienīgo komandu, kas vēl nav zaudējusi nevienus vārtus.

Kupli apmeklētajā spēlē Valmierā, kas mājinieku klubam bija pirmā jaunajā sezonā un vienlaikus debijas reize galvenajam trenerim Tamazam Pertijam, pirmais vārtu guvums sekoja pirmā puslaika pēdējās minūtēs, kad Borisa Bogdaškina centrējumu vārtu guvumā pārvērta Mārcis Ērglis. Mača lielāko daļu iniciatīva piederēja mājiniekiem un arī sekojošais vārtu guvums viņiem - 87. minūtē pēc stūra centrējuma visaugstāk par visiem lēca uz maiņu nākušais Alvis Jaunzems, gūstot vārtus un uzstādot mača beiga rezultātu 2:0.

Nākošo spēli ''Valmiera Glass ViA'' aizvadīs 31. martā, kad viesos spēkosies ar čempioni ''Riga FC'', savukārt ''Daugavpils'' sekojošais mačs gaidāms vien 6. aprīlī, kad savukārt ''Riga FC'' viesosies Latgalē.

Valmiera Glass ViA  2:0 (1:0)  BFC Daugavpils
Vārti: Ērglis 45+3', A. Jaunzems 87'
2019.03.17 15:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs