FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' un ''Daugavpils'' cīnās neizšķirti

''Valmiera Glass ViA'' un ''Daugavpils'' cīnās neizšķirti

30/06/2019

Svētdien, 30. jūnijā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā, Valmierā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 20. kārtas spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass ViA'' un BFC ''Daugavpils''. Aizraujošais mačs, kas tiešraidē tika demonstrēts LTV7, noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:1).

Mača rezultātu 11. minūtē atklāja daugavpiliešu spēlētājs Kaspars Kokins, savukārt mājinieki izlīdzinājumu panāca otrā puslaika ievadā, kad precīzs bija Leonardo Silva Lelis.

Nākošo spēli ''Valmiera Glass ViA'' aizvadīs 4. jūlijā, kad viesos tiksies ar ''Riga FC'', savukārt ''Daugavpils'' pret rīdziniekiem spēkosies 20. jūlijā, nākošo spēļu kārtu izlaižot.

Valmiera Glass ViA  1:1 (0:1)  BFC Daugavpils
Vārti:  Silva Lelis 48' - Kokins 11'
2019.06.30 17:10 | Vidzemes Olimpiskais centrs