FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' grauj ''Spartaku'', stiprinot kopvērtējuma līderpozīcijas

''Riga FC'' grauj ''Spartaku'', stiprinot kopvērtējuma līderpozīcijas

21/06/2019

Piektdien, 21. jūnijā Rīgā, Skonto stadionā risinājās Optibet Virslīgas 18. kārtas spēle starp ''Rig FC'' un ''Spartaks'' komandām. Negaidīti graujošu uzvaru ar 6:1 (3:0) izcīnīja rīdzinieki, līdz ar to palielinot pārsvaru pār sekotājiem arī kopvērtējuma tabulā.

Mājinieku labā 1. puslaikā vārtus guva Oļegs Laizāns, Deniss Rakels un Felipe Brisola, savukārt otrā puslaika ievadā jau 4:0 panāca Džoels Bopesu. Nepilnas 10 minūtes vēlāk viens no ''Spartaka'' līderiem Ričlords Enins vienus vārtus atspēlēja, taču tam drīz vien sekoja Kamila Bilinska precīzs sitiens, tobrīd panākot 5:1, savukārt pašā mača izskaņā spēlētājam gūstot arī komandas 6. vārtus.

Nākošo maču ''Riga FC'' aizvadīs 26. jūnijā, kad savā laukumā uzņems ''Jelgavu'', savukārt ''Spartaks'' dienu iepriekš tiksies viesos ar ''Ventspili''.

Riga FC  6:1 (3:0)  FK Spartaks
Vārti: Laizāns 15', Rakels 18', Brisola 45+1', Bopesu 49', Bilinski 67'; 90+3 - Ennin 59'
2019.06.21 19:00 | Skonto stadions