FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Jagodinskim trīs vārti ''RFS'' graujošā uzvarā pār ''Ventspili''

Jagodinskim trīs vārti ''RFS'' graujošā uzvarā pār ''Ventspili''

15/06/2019

Sestdien, 15. jūnijā stadionā ''Arkādija'' risinājās Optibet Virslīgas 17. kārtas spēle, kurā tikās ''RFS'' un ''Ventspils'' komandas. Pārliecinošu uzvaru ar 4:1 (1:1) izcīnīja Rīgas klubs, trīs vārtus gūstot Vitālijam Jagodinskim.

Mača rezultātu ar 11 metru soda sitienu atklāja Tomašs Šimkovičs, savukārt jau mirkli vēlāk Kaspars Svārups ventspilnieku labā rezultātu izlīdzināja. 2. puslaika vidū Vitālijs Jagodinskis guva savus pirmos vārtus spēlē, bumbai vien nedaudz šķērsojot vārtu līniju, taču tiesnešiem fiksējot gūtus vārtus. Pašā spēles beigu daļā Jagodinskis atzīmējās ar vēl diviem gūtiem vārtiem - 88. minūtē sita precīzi no pašas vārtu priekšas, savukārt jau kompensācijas laikā tika pie iespējas sev ''hattrick'' noformēt no 11 metru soda sitiena atzīmes, ko arī sekmīgi paveica.

Nākošo spēli ''RFS'' aizvadīs 25. jūnijā, kad savā laukumā uzņems ''Liepāju'', savukārt ''Ventspils'' pret liepājniekiem maču aizvadīs jau pēc pāris dienām, 20. jūnijā viesos.

RFS  4:1 (1:1)  FK Ventspils
Vārti: Šimkovič 42', Jagodinskis 62'; 88'; 90 +1' - Svārups 45'
2019.06.15 16:10 | NSB "Arkādija"