FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Liepāja'' pēdējās minūtēs izrauj uzvaru pār ''RFS''

''Liepāja'' pēdējās minūtēs izrauj uzvaru pār ''RFS''

25/06/2019

Otrdien, 25. jūnijā stadionā ''Arkādija'', Rīgā tika aizvadīta Optibet Virslīgas spēle starp ''RFS'' un ''Liepājas'' komandām. Principiālais mačs noslēdzās ar liepājnieku uzvaru 2:1, uzvaras vārtiem tiekot gūtiem 84. minūtē.

Mača rezultātu atklāja Tomašs Malecs, esot precīzs jau 10. minūtē, taču drīz viens Kristers Tobers panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārti tika gūti 84. minūtē, kad precīzi sita Danu Spataru, palīdzot ''Liepājai'' izcīnīt svarīgu uzvaru cīņā par vietu TOP3.

Nākošo spēli ''RFS'' aizvadīs jau 29. jūnijā, kad viesos tiksies ar ''Spartaku'', savukārt ''Liepāja'' nākošo spēli aizvadīs vien 5. jūlijā, tiekoties arīdzan ar ''Spartaks'' komandu.

RFS  1:2 (1:1)  FK Liepāja
Vārti: Malec 10' - Tobers 18', Spataru 84'
2019.06.25 20:00 | NSB "Arkādija"