FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Ulimbaševs izrauj ''Ventspilij'' uzvaru pār ''Mettu''

Ulimbaševs izrauj ''Ventspilij'' uzvaru pār ''Mettu''

06/07/2019

Sestdien, 6. jūlijā Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 21. kārtas spēle starp ''Ventspils'' un ''Mettas'' komandām. Uzvaru ar 2:1 (1:0) izcīnīja ventspilnieki, uzvaras vārtus mača kompensācijas laikā gūstot Daniilam Ulimbaševam.

Abus vārtus uzvarētāju labā guva Ulimbaševs - pirmais precīzais raidījums no vārtu priekšas sekoja 22. minūtē, taču kompensācijas laika 2. minūtē tika gūti uzvaras vārti. Pirms tam gan 70. minūtē ''Mettas'' spēlētājs Kgotso Masangane panāca izlīdzinājumu (1:1), taču rīdziniekiem punktu spēlē nosargāt neizdevās.

Nākošos mačus abas komandas aizvadīs 21. jūlijā. ''Ventspils'' šajā dienā savā laukumā spēkosies ar ''Valmiera Glass ViA'', savukārt ''Metta'' tiksies ar citu Rīgas klubu ''RFS''.

FK Ventspils  2:1 (1:1)  FK Metta
Vārti: Ulimbaševs 22'; 90+2' - Masangane 70'
2019.07.06 17:00 | O/C "Ventspils" stadions