FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Liepāja'' savā laukumā ar 4:0 grauj ''Ventspili''

''Liepāja'' savā laukumā ar 4:0 grauj ''Ventspili''

20/06/2019

Ceturtdien, 20. jūnijā Liepājas stadionā ''Daugava'' tika aizvadīta Optibet Virslīgas 18. kārtas spēle starp čempionāta abiem Kurzemes klubiem - FK ''Liepāja'' un FK ''Ventspils''. Pārliecinošu uzvaru guva liepājnieki, esot pārāki ar 4:0 (3:0).

Trīs vārtus jau pirmajā puslaikā guva Ričards Fraidejs, tādā veidā faktiski nokārtojot mājiniekiem šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru. Otrā puslaika ievadā liepājnieki guva arī 4. vārtus, precīzam esot Amansio Fortešam - spēlētājam, kurš ''Liepājai'' sezonas laikā pievienojās tieši no ''Ventspils'' un šodien aizvadīja savu pirmo spēli jaunā kluba rindās. Jāpiebilst, ka abu komandu pirmā savstarpējā spēle pirmā apļa ietvaros noslēdzās neizšķirti 1:1.

Nākošos maūs abas komandas aizvadīs uzreiz pēc Jāņiem, 25. jūnijā. ''Liepāja'' viesos tiksies ar ''RFS'', savukārt ''Ventspils'' savā laukumā uzņems ''Spartaku''.

FK Liepāja  4:0 (3:0)  FK Ventspils
Vārti: Friday 3'; 26'; 34', Fortes 49'
2019.06.20 19:45 | Stadions “Daugava”