FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Daugavpils'' pārsteidz un viesos atņem punktus ''Ventspilij''

''Daugavpils'' pārsteidz un viesos atņem punktus ''Ventspilij''

10/04/2019

Trešdien, 10. aprīlī Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 5. kārtas spēle, kurā ''Ventspils'' tikās ar ''Daugavpili''. Aizraujošā spēlē uzvarētājs netika noskaidrots, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Mača pirmos vārtus jau 5. minūtē guva brazīlietis Žoalisons Santošs Oliveira, savukārt ''Daugavpils'' klubam izlīdzinājumu 22. minūtē panāca Vugars Askerovs. Mača galotnē aktīvi uzbruka abas komandas, taču spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Nākošo spēli ''Ventspils'' aizvadīs svētdien, 14. aprīlī, kad viesos tiksies ar ''Riga FC'', savukārt ''Daugavpils'' dienu vēlāk savā laukumā uzņems ''RFS''.

FK Ventspils  1:1 (1:1)  BFC Daugavpils
Vārti: Oliveira 5` - Askerov 22`
2019.04.10 17:00 | O/C "Ventspils" stadions