FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Zjuzins kompensācijas laikā izrauj ''RFS'' uzvaru pār ''Spartaku''

Zjuzins kompensācijas laikā izrauj ''RFS'' uzvaru pār ''Spartaku''

16/03/2019

Sestdien, 16. martā Jūrmalā tiks aizvadīta Optibet Virslīgas spēle starp FK ''Spartaks'' un ''RFS'' komandām. Gūstot vārtus kompensācijas laikā, uzvaru ar 3:2 izrāva rīdzinieki, līdz ar to gūstot jau otro uzvaru šosezon.

Mača rezultāts tika atklāts jau 2. minūtē, kad viesus vadībā izvirzīja Vitālijs Jagodinskis, savukārt vien 4 minūtes vēlāk pēc nesekmīgas Ņikita Bērenfelda spēles bumba nonāca paša vārtos, kas nozīmēja jau 2:0 ''RFS'' labā. Līdz puslaika pārtraukumam mājinieki vienus vārtus atspēlēja, precīzam 20. minūtē precīzam esot Nemanjam Belakovičam. Otrā puslaika vidū mājinieki ''Spartaks'' spēja vēlreiz iepriecināt līdzjutējus - Ričlords Enins panāca 2:2, taču punktu spēlei kompensācijas laikā lika Latvijas nacionālās izlases kandidāts Artūrs Zjuzins, gūstot vārtus un tādā veidā izraujot ''RFS'' uzvaru 3:2.

Nākošo spēli komandas aizvadīs pēc 2 nedēļām. ''RFS'' 30. martā savā laukumā uzņems ''Jelgavu'', savukārt ''Spartaks'' viesos tiksies ar ''Liepāju''.

FK Spartaks  2:3 (1:2)  RFS
Vārti: Bērenfelds 6' (s.v.), Belakovič 20', Ennin 74' - Jagodinskis 2', Zjuzins 90+4'
2019.03.16 15:00 | Kauguru vidusskolas stadions