FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' viesos pārsēj ''Spartaku'', tiekot pie otrās uzvaras

''Jelgava'' viesos pārsēj ''Spartaku'', tiekot pie otrās uzvaras

09/04/2019

Otrdien, 9. aprīlī Kauguros tika aizvadīta Optibet Virslīgas 5. kārtas pirmā spēle, kurā tikās ''Spartaks'' un ''Jelgava''. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja jelgavnieki, līdz ar to tiekot pie otrās uzvaras šosezon.

Uzvarētāju rindās abi vārtu guvumi sekoja 1. puslaika beigu daļā. Vispirms 32. minūtē Aivars Emsis panāca 1:0, savukārt 43. minūtē Dāvis Indrāns realizēja 11 metru soda sitienu. Mājinieku labā vienīgais vārtu guvums sekoja 87. minūtē, precizi sitot Čikezī Naorisam.

Nākošo maču ''Jelgava'' aizvadīs vien 19. aprīlī, kad savā laukumā uzņems ''Mettu'', savukārt ''Spartaks'' pret ''Mettu'' tiksies jau 14. aprīlī.

FK Spartaks  1:2 (0:2)  FK Jelgava
Vārti: Nwaorisa 87' - A. Emsis 32', Indrāns 43' (11m)
2019.04.09 17:00 | Kauguru vidusskolas stadions