FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' grauj ''Mettu'' un saglabā drošas līderpozīcijas

''Riga FC'' grauj ''Mettu'' un saglabā drošas līderpozīcijas

30/06/2019

Svētdien, 30. jūnijā Skonto stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 20. kārtas spēle, kurā FK ''Metta'' mājinieku statusā uzņēma citu Rīgas komandu ''Riga FC''. Graujošu uzvaru ar 4:0 (1:0) guva čempione ''Riga FC'', līdz ar to turpinot atrasties drošā 1. vietā kopvērtējumā.

''Riga FC'' labā jau spēles 6. minūtē vārtus guva ukraiņu futbolists Romāns Debelko, kuram tie bija pirmie vārti Rīgas kluba rindās. 2. puslaika pirmajā pusē Felipe Brisola, apspēlējot uzreiz trīs pretinieku aizsargus, ar precīzu un tālu sitienu panāca 2:0, taču 69. minūtē ''Metta'' raidīja būmbu savos vārtos, kad piespēli centās bloķēt Bensons Fazili (0:3). Punktu spēlei pielika Deniss Rakels, kuram sitienu faktiski tukšos vārtus izkārtoja pirmo vārtu autors Debelko.

Nākošo spēli ''Metta'' aizvadīs 6. jūlijā, kad viesos tiksies ar ''Ventspili'', savukārt ''Riga FC'' jau 4. jūlijā savā laukumā spēkosies ar ''Valmiera Glass ViA''.

FK Metta  0:4 (0:1)  Riga FC
Vārti: Fazili 69' (s.v.) - Debelko 6', Brisola 62', Rakels 74'
2019.06.30 19:00 | Skonto stadions