FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' atspēlējas un viesos pārsēj ''Mettu''

''Riga FC'' atspēlējas un viesos pārsēj ''Mettu''

15/03/2019

Piektdien, 15. martā Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 2. kārtas pirmā spēle, kurā tikās divas Rīgas komandas - FK ''Metta'' un ''Riga FC''. Lai arī kā pirmie vārtus guva laukuma saimnieki, čempione ''Riga FC'' atspēlējās un guva uzvaru ar 2:1.

Mača rezultāts tika atklāts 21. minūtē, kad standartsituāciju ar precīzu un spēcīgu sitienu izmantoja mājinieku spēlētājs Tamirlans Džamalutdinovs. Vēl 1. puslaika beigu daļā ''Riga FC'' panāca neizšķirtu, ar pirmo vārtu guvumu oficiālā spēlē kluba kreklā atzīmējoties Vladislavam Fjodorovam, kurš iepriekšējās sezonās bija viens no FK ''Metta'' līderiem. Čempione ''Riga FC'' vadību pārņēma 59. minūtē, kad no tuvas distances bumbu vārtos raidīja Tomislavs Šaričs.

Nākošo spēli FK Metta aizvadīs 31. martā, kad viesos tiksies ar ''Ventspili'', savukārt ''Riga FC'' tajā pašā dienā savā laukumā tiksies ar ''Valmiera Glass ViA''.

FK Metta  1:2 (1:1)  Riga FC
Vārti:Dzhamalutdinov 21` - Fjodorovs 40`, Šarič 59`
2019.03.15 18:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums