FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Ventspils'' un ''Liepāja'' aizraujošā mačā cīnās neizšķirti

''Ventspils'' un ''Liepāja'' aizraujošā mačā cīnās neizšķirti

28/04/2019

Svētdien, 28. aprīlī Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 9. kārtas un visa pirmā apļa noslēdzošā spēle, kurā tikās ''Ventspils'' un ''Liepājas'' komandas. Aizraujošā spēlē uzvarētājs tomēr netika noskaidrots, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

''Ventspils'' labā vārtus 77. minūtē guva Pāvels Osipovs, taču vēl 1. puslaika gaitā Jānis Ikaunieks bija izvirzījis viesus vadībā. Jāpiebilst, ka mača noslēgumā liepājnieku vārtsargs Valentīts Raļkevičs atvairīja 11 metru soda sitienu.

Nākošo spēli ''Ventspils'' aizvadīs 4. maijā, kad viesos tiksies ar ''Spartaku'', savukārt ''Liepāja'' tajā pašā dienā savā laukumā uzņems ''RFS''.

FK Ventspils  1:1 (0:1)  FK Liepāja
Vārti: Osipov 77' - Ikaunieks 31'
2019.04.28 17:10 | O/C "Ventspils" stadions