FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Spartaks'' nenotur uzvaru un viesos cīnās neizšķirti ar ''Liepāju''

''Spartaks'' nenotur uzvaru un viesos cīnās neizšķirti ar ''Liepāju''

05/07/2019

Piektdien, 5. jūlijā Liepājas ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 21. kārtas spēle, savā starpā tiekoties ''Liepājas'' un ''Spartaka'' komandām. Mačs noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:2), liepājniekiem neišķirtu ''izraujot'' pēdējās minūtēs.

Mača rezultāts tika atklāts 16. minūtē, kad pēc Forteša centrējuma bumbu savos vārtos raidīja Klāvs Kramēns. ''Spartaks'' izlīdzīnājumu panāca gan pavisam drīz - Gabriels Šarpentjē no vārtu priekšas guva vārtus, savukārt vēl pāris minūtes vēlāk Lukijs Opara ar vienu no sezonas skaistākajiem vārtu guvumiem vadībā izvirzīja viesos. Liepājnieki spēlēja aktīvi un 2:2 pamanījās panākt vien kompensācija laikā, kad vārtu priekšā pēc stūra centrējuma visveiksmīgāk nospēlēja Raivis Viļumsons.

Nākošo spēli abas komandas Optibet Virslīgas ietvaros aizvadīs pret ''Jelgavu'' - ''Liepāja'' spēkosies 21. jūlijā, savukārt ''Spartaks'' maču aizvadīs vien 27. jūlijā.

FK Liepāja  2:2 (1:2)  FK Spartaks
Vārti: Viļumsons 90+3'Kramēns 16' (OG), Charpentier 24', Opara 28'
2019.07.05 19:45 | Stadions “Daugava”