FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Daugavpils'' kompensācijas laikā izrauj uzvaru Liepājā

''Daugavpils'' kompensācijas laikā izrauj uzvaru Liepājā

19/04/2019

Sestdien, 19. aprīlī Liepājas ''Daugavas'' stadiona rezerves laukumā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 7. kārtas spēle, kurā tikās ''Liepājas'' un ''Daugavpils'' komandas. Rezultatīvā spēlē uzvaru ar 3:2 (0:1) izcīnīja daugavpilieši, uzvaras vārtus gūstot pēdējās minūtēs.

Uzvarētāju rindās galvenais uzvaras kaldinātājs bija Vugars Askerovs, kurš vispirms 58. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, savukārt spēles kompensācijas laikā guva arī uzvaras vārtus. Vēl daugavpiliešu labā vārtus guva Daniels Balodis, savukārt mājinieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksis Delgado un Luis Hilario.

Nākošo spēli ''Liepāja'' aizvadīs 24. aprīlī, kad viesos tiksies ar spēcīgo ''Riga FC'', savukārt ''Daugavpils'' dienu iepriekš savā laukumā uzņems ''Spartaku''.

FK Liepāja  2:3 (1:0)  BFC Daugavpils
Vārti: Delgado 35', Hilario 64' - Askerov (11m) 58'; 90+3', Balodis 73'
2019.04.19 16:00 | Stadions "Daugava", rezerves laukums