FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' apspēlē ''Ventspili'' un izcīna pirmo uzvaru jaunajā sezonā

''Jelgava'' apspēlē ''Ventspili'' un izcīna pirmo uzvaru jaunajā sezonā

16/03/2019

Sestdien, 16. martā Jelgavā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 2. kārtas spēle, kurā tikās ''Jelgava'' un ''Ventspils''. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja mājinieki, līdz ar to svinot pirmo uzvaru jaunajā sezonā.

Mača pirmais vārtu guvums sekoja 16. minūtē, kad pēc sekmīgas saspēles uzbrukumā bumbu brīvā vārtu stūrī raidīja Džaneiro Purperharts. Mača 60. minūtē 2:0 panāca Irakli Bidzinašvili, kurš meistarīgi apspēlēja ''Ventspils'' vārtsargu Ivanu Baturinu, taču lielas uzslavas uzbrukumā izveidošanā guva Dāvis indrāns un pirmo vārtu autors Purperharts. Mača 81. minūtē Kaspars Svārups ''Ventspils'' labā guva vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties pilnībā ventspilnieki nespēja.

Nākošo maču ''Jelgava'' aizvadīs 30. martā, kad viesos tiksies ar ''RFS'', savukārt ''Ventspili'' sagaida dienu vēlāk cīņa savā laukumā pret ''Mettu''.

FK Jelgava  2:1 (1:0)  FK Ventspils
Vārti: Purperhart 16', Bidzinashvili 60' - Svārups 81'
2019.03.16 17:00 | FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums