FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Ventspils'' pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma izcīna uzvaru

''Ventspils'' pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma izcīna uzvaru

30/06/2019

Svētdien, 30. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 20. kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās ''Jelgavas'' un ''Ventspils'' komandas. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja ''Ventspils'', kam tā bija pirmā uzvara kopš 26. maija.

Spēles pirmie vārti tika gūti 23. minūtē, kad precīzs raidījums padevās Romānam Mickevičam. ''Jelgavai'' 51. minūtē rezultātu izlīdzināja Džaels Eisdens, taču 87. minūtē Daniils Ulimbaševs, gūstot vārtus otro spēli pēc kārtas, spēja izraut kurzemniekiem uzvaru 2:1!

Nākošo spēli ''Jelgava'' aizvadīs 6. jūlijā, kad viesos tiksies ar ''RFS'', savukārt ''Ventspils'' tajā pašā dienā savā laukumā uzņems ''Mettu''.

FK Jelgava  1:2 (0:1)  FK Ventspils
Vārti: Eisden 51' - Mickevičs 23', Ulimbaševs 87'
2019.06.30 19:00 | Zemgales OC