FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' pēc septiņu spēļu pārtraukuma izcīna uzvaru

''Jelgava'' pēc septiņu spēļu pārtraukuma izcīna uzvaru

21/06/2019

Piektdien, 21. jūnijā Daugavpils stadionā ''Celtnieks'' tika aizvadīta Optibet Virslīgas 18. kārtas spēle, kurā tikās ''Daugavpils'' un ''Jelgavas'' komandas. Uzvaru ar 2:0 (2:0) izcīnīja jelgavnieki, kuriem tas bija pirmais panākums pēc septiņu spēļu pārtraukuma.

Mača pirmos vārtus 13. minūtē guva Daniils Hvoiņickis, izpildot lielisku sitienu no standartsituācijas, savukārt 1. puslaika izskaņā tā paša Hvoiņicka centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta komandas kapteinis Renārs Rode.

Izcīnītā uzvara vismaz uz brīdi (atkarībā no šajā pašā dienā gaidāmās Valmiera Glass ViA - FK Metta spēles noslēguma) atstāt kopvērtējuma noslēdzošo pozīciju.

Nākošo spēli ''Daugavpils'' aizvadīs 26. jūnijā, kad savā laukumā uzņems ''Mettu'', savukārt ''Jelgava'' viesos tiksies ar ''Riga FC''.

BFC Daugavpils  0:2 (0:2)  FK Jelgava
Vārti: Hvoiņickis 13', Rode 45+1'
2019.06.21 18:00 | Stadions "Celtnieks"