SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Jelgava FK Ventspils FK Liepāja/Mogo Riga FC RFS FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA Daugavpils

SK Babīte/Dinamo prezentē spēļu formas SynotTip Virslīgas gaidāmajai sezonai

SK Babīte/Dinamo prezentē spēļu formas SynotTip Virslīgas gaidāmajai sezonai

23/02/2017

Otrdien, 21.februārī, Elektrum Olimpiskajā centrā SynotTip Virslīgas debitante SK Babīte/Dinamo aicināja mediju pārstāvjus uz preses konferenci, kuras centrālais notikums bija jauno Joma zīmola spēļu formu prezentācija.

Preses konferencē Virslīgas jaunpienācēja "Babīte/Dinamo" plaši stāstīja par savu ienākšanu spēcīgāko sabiedrībā, tostarp uz žurnālistu jautājumiem atbildēja kluba vadītājs Igors Ņežmakovs, komandas galvenais treneris Mihails Miholaps, spēlētājs Edgars Kārkliņš, arī preses sekretārs Eduards Petrovs. 

Par komandas nosaukumu. Nosaukums būs "Babīte/Dinamo". Tas saistīts ar faktu, ka SK "Babīte" trūkst dažu vecuma grupu, lai iegūtu akadēmijas statusu un tāpēc ir noslēgts sadarbības līgums ar "Dinamo Rīga", kuras vadītājs ir Jānis Apse.

Par logo. Lai gan daudzi futbola interesenti ar smaidu ir uztvēruši kluba logo (apskatāms šeit), ir nolemts to šobrīd nemainīt, ņemot vērā, ka logo attiecas uz visu SK "Babīte", kas ietver arī citus sporta veidus. Logo ir kluba vēstures sastāvdaļa, paskaidroja Petrovs.

Par formas tērpiem. "Babīte/Dinamo" spēlēs "Joma-Sport" sagādātajos formas tērpos, uz kuriem parādījies Babītes novada ģerbonis. Izbraukuma spēļu formas būs sarkanas, bet mājas spēļu formas, kā ierasts, lapseņu krāsās - dzeltenmelnas. Spēļu formas šodien prezentēja Edgars Kārkliņš un Dmitrijs Hohlovs, kurš, kā atklāja Petrovs, šobrīd ir "Babīte/Dinamo" vienīgais profesionālis (ar profesionāļa līgumu). Hohlovs ir Krievijas leģionārs.

Par treneriem. Līdz gada beigām pagarināts līgums ar esošo treneri Mihailu Miholapu, bet otrā trenera funkcijas pildīs Viktors Terentjevs. Kluba direktors ir Igors Ņežmakovs, kurš ir Krievijas pilsonis.

Par projekta vēsturi. Klubs pastāv tikai divus gadus, un, kā atzīst Petrovs, projekts palaists kā eksperiments, un klubā neviens nav spējis iedomāties, ka divu gadu laikā izdosies no 2. līgas iekļūt ne tikai 1. līgā, bet arī Virslīgā. Tiek godīgi pateikts, ka daudzos jautājumos klubam pagaidām vēl trūkst pieredzes, tomēr tiks darīts viss, lai "Babīte/Dinamo" nenokristu zemāk par šī brīža līmeni, Virslīgu.

Par stadionu. "Babīte/Dinamo" ir bāzēts Piņķu administratīvajā centrā Babītē, tomēr Piņķu stadions nav pielāgots Virslīgas prasībām [sīkāk par to "Jautājumu/atbilžu" sadaļā zemāk - aut.]. Piņķu stadionā, kuram ir "Babīte/Dinamo" rezerves stadiona statuss, dažas Virslīgas spēles gan notiks - proti, sezonas sākumā, kad zaļie laukumi vēl nebūs gatavi. Bija daudz dažādu runu un variantu par pamatstadionu, un arī pats klubs iepriekš pauda, ka tas varētu būt "Arkādijas" dabīgā seguma laukums. Tomēr tas nav realizējies, un galu galā "Babīte/Dinamo" savas mājas spēles 2017. gadā, tāpat kā "Riga", aizvadīs "Skonto" stadionā.


Avots: Sportacentrs.com Foto: SK Babīte/Dinamo

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com