SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Jelgava FK Ventspils FK Liepāja/Mogo Riga FC RFS FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA Daugavpils

Sezonas simboliskais starta šāviens atskanējis - Virslīga sākas ar prezentācijas pasākumu

Sezonas simboliskais starta šāviens atskanējis - Virslīga sākas ar prezentācijas pasākumu

27/03/2018

Otrdien, 27.martā tirdzniecības parka ''Alfa'' sporta preču veikalā ''Sportland'' risinājās tradicionālais SynotTip Virslīgas sezonas prezentācijas pasākums, kas ik gadu simbolizē jaunās sezonas startu. Šajā reizē mediji un futbola līdzjutēji par klubu aktualitātēm uzzināja vēl nebijušā veidā, kā arī kā viens no galvenajiem sezonas jaunumiem tika prezentēts jauns TV partneris.

Prezentācijas pasākuma pirmajā daļā vārds tika dots Latvijas futbola un virslīgas vadību pārstāvjiem, kā arī sponsoru un tehnisko partneru uzņēmumu vadītājiem. Kāltesošos uzrunāja Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' izpilddirektors Ainārs Dakša, SIA ''Vivasport'' tirdzniecības vadītājs Aleksandrs Ļotovs, SIA ''Sportland'' valdes loceklis Sandijs Pinkulis, kā arī jaunā TV partnera ''Best4Sport TV'' pārstāvis Andris Melnalksnis.

''Šodien bija tikšanās ar futbola virslīgas klubu prezidentiem un novēlējām viņiem veiksmi. Mums ir parādījušies ambiciozi treneri un prezidenti. Iepriekšējā sezonā katrā spēlē rezultāts nebija prognozējams, ceram, ka šoreiz būs vēl lielāks skaits šādu maču,” teica LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Ainārs Dakša savā uzrunā iepazīstināja ar sezonas galvenajiem jaunumiem. “Šīs sezonas jaunums ir mērķis kļūt atraktīvākiem un pievilcīgākiem sabiedriskajā telpā. Viens no šiem soļiem ir divu gadu sadarbības noslēgšana ar “Best4Sport TV”. Sadarbība paredz, ka visas spēles būs pieejamas platformā “Shortcut” un “Best4Sport TV” kanālā. Būs viena kārta centrālā spēle, kur būs arī studija.” Tam sekoja arī jaunā TV partnera pārstāvja Andra Melnalkšņa informācija par iespēju futbola līdzjutējiem Virslīgas spēles vērot ar svaigu skatījumu. “Mūsu kanālā futbols ir bijis nepiedodami maz, tāpēc esmu priecīgs par šo sadarbību. Ceram, ka mums izdosies futbolu parādīt kā labu produktu ar patīkamu skatīšanos.” Preses konferences turpinājumā vārds tika dots ''Sportland'' vadītājam Sandijam Pinkulim, kurš pauda gandarījumu par līdzšinējo sadarbību un cer uz tikpat pozitīvu saikni arī turpmāk. ''Sportland aizvien vairāk iesaistās futbolā, tai skaitā jaunatnes attīstībā. Mēs to turpināsim darīt arī nākotnē un ceram, ka ar savu palīdzību izdosies to attīstīt vēl sekmīgāk.’’ Prezentācijas pasākuma pirmās daļas noslēgumā SIA ''Vivasport'', kas ir oficiālais Nike zīmola izplatītājs Latvijā, tirdzniecības vadītājs Aleksandrs Ļotovs savu uzrunu sāka pozitīvi. ''Arī jaunajā sezonā Virslīgas snaiperi turpinās gūt vārtus ar Nike bumbām. Runājot par Virslīgu, mums ir prieks būt daļai no tās, turklāt līdz ar jaunā TV partnera piesaisti redzam, ka ambīcijas joprojām ir augstas, kas mums kā partnerim ir patīkami.’’

Sezonas prezentācijas pasākuma otrajā daļā klātesošie tika iepazīstināti ar klubu aktualitātēm, tiesa, ierasto preses konferences formātu nomainot pret ko vēl nebijušu – ar sporta žurnālista un TV komentētāja Anatolija Kreipāna un viena no TOP spēles vadītājiem Andra Bula iesaisti tika iztaujāti visu klubu treneri un spēlētāji, jautājot gan par sporiskajām aprisēm, gan ārpus laukuma aktualitātēm. ''Valmiera Glass ViA'' tika pārstāvēta ar galveno treneri Gati Ērgli un spēlētāju Gati Kalniņu, FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' vārdā runāja Andris Riherts un Dāvis Ošs, par ''Jelgavas'' aktualitātēm informēja Raviļs Sabitovs un Valērijs Redjko, ''RFS'' klubu pārstāvēja Valdas Dambrauskas, kā arī par ''Ventspils'' jaunumiem informēja Dejans Vukučevičs un Nauris Bulvītis. Tam sekoja pērnās sezonas TOP3 klubu uznācieni - ''Riga FC'' vārdā uzstājās Aleksandrs Vlaho un Germans Māliņš, ''Liepāja/Mogo'' tika pārstāvēta ar Mareku Zuntneru un Valentīnu Raļkeviču, savukārt par čempiones ''Spartaks Jūrmala'' ambīcijām runāja divi komandas debitanti – galvenais treneris Samvels Babajans un aizsargs Mārcis Ošs.

Prezentācijas pasākuma noslēguma daļā notika ilgi gaidīts mirklis – plašākai sabiedrības daļai tika prezentēta 2017.gada sezonas gadagrāmata. Arī šajā gadā kā tās galvenais redaktors darbojās Ilvars Koscinkevičs, kura vadībā vairāku futbola žurnālistu komanda izveidoja vēl vienu kvalitatīvu un vērtīgu futbola satura materiālu, kam vērtība tikai augs no gada uz gadu. Kā informēja Virslīgas pārstāvji, jau tuvākajā laikā tā būs iegādājama visaaaās Jāņa Rozes grāmatnīcās.

Jaunā SynotTip Virslīgas sezona startēs 31.martā. Pirmajā kārtā kā Best4Sport TV TOP spēle izvēlēts atklāšanas mačs Liepājā starp FK ''Liepāja/Mogo'' un ''Riga FC''. Spēle sāksies pl.15:00, savukārt Best4Sport TV lielā studija būs vērojama no pl.14:30.

 


Foto: Nora Krevņeva Baibakova, LFV

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com