SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Jelgava FK Ventspils FK Liepāja/Mogo Riga FC RFS FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA Daugavpils

Notikusi Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāru izloze

Notikusi Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāru izloze

11/07/2018

Trešdien, 11. jūlijā, Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās norisinājās Latvijas kausa izcīņas 2018. gada sezonas ceturtdaļfināla pāru izloze, kurā jau ceturto reizi pēc kārtas kopā ielozētas FK Liepāja/Mogo un FK Ventspils komandas.

Iepriekš abas Kurzemes komandas Latvijas kausa ceturtdaļfinālā satikās arī 2015./2016., 2016./2017. un 2017. gada sezonās. Pirmajos divos dueļos uzvarēja ventspilnieki, bet iepriekšējā sezonā pārāki bija liepājnieki.

Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāri

FK Liepāja/Mogo – FK Ventspils
BFC Daugavpils/Progress – FK Metta/Latvijas Universitāte
Valmiera Glass ViA – RFS
Riga FC – Spartaks Jūrmala

Komandas, kas pāros norādītas kā pirmās, būs gaidāmo spēļu laukuma saimnieces. Ceturtdaļfināla spēles tiek plānotas 5. augustā, bet precīzi maču norises laiki un vietas būs pieejami online.lff.lv platformā.

Pusfināla pāru izloze paredzēta 9. augustā plkst. 13:00 LFF telpās.

Kā ziņots, iepriekšējā nedēļā notikušajās trešā posma jeb astotdaļfināla spēlēs pie pārliecinošām uzvarām tika Virslīgas klubi Spartaks Jūrmala, FK Liepāja/Mogo un RFS, kamēr sarežģītos un saistošos dueļos panākumus svinēja FK Ventspils, Riga FC, Valmiera Glass ViA un FK Metta/Latvijas Universitāte, kas no turnīra izslēdza citu Virslīgas pārstāvi FK Jelgava. Tikmēr divu Komanda.lv 1. līgas vienību duelī BFC Daugavpils/Progress uzvarēja viesos Grobiņā un arī iesoļoja ceturtdaļfinālā.

Pašreizējā Latvijas kausa trofejas īpašniece ir FK Liepāja/Mogo komanda, kas finālā pērnajā oktobrī uzvarēja Riga FC futbolistus. Kopš 2017. gada turnīra uzvarētājiem tiek pasniegta jauna dizaina un identitātes trofeja.


LFF

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com